Avva Mobile

Kurumlara dijital dönüşüm ve kurumsal yazılım çözümleri konusunda, sektör bağımsız olacak şekilde hizmet veriyoruz.

Yazılım geliştirme, eğitim, danışmanlık, ürün ve proje yönetimi hizmetlerimizle başarıya ulaşmanızı sağlıyoruz

Bulut Çözümleri ve Altyapı Mimarileri

Microsoft Azure, AWS ve Google Cloud ortaklıklarımız ve çalışmalarımız ile Public Cloud konusunda uzman ekibimiz ile hem alt yapınızı planlıyor hem de bütçe tasarrufu sağlamanız için çalışmalar yapıyoruz.

Proje/Ürün Yönetimi ve Danışmanlık

Ürün geliştirmeye başlamadan önce veya başladıktan sonra önemli olan her türlü konu üzerinde sizinle birlikte doğru kararların alınmasını, analiz ve planlamanın eksiksiz yapılmasını sağlıyoruz

Eğitim ve Ekip Gelişimi

Yazılım ekiplerinin gündelik çalışma programı yoğunluğunda, teknoloji ve trendlerden geri kalmaması veya yeni öğrenimler ile kurumlarına ek faydalar sağlayabilmeleri için eğitimler veriyor, kişisel gelişimlerinde onlara destek oluyoruz.

Ürün/Yazılım Geliştirme

En güncel teknolojiler arasından ihtiyaçlarınıza uygun olanlarını seçerek, geliştirilecek olan yazılımın ister web ister mobil isterse desktop platformunda olsun başarıyla sonuca ulaşacağından emin oluyoruz.

Sizin İçin Neler Yapabiliriz?

Envanter Yönetimi

Sahip olduğunuz tüm gayrimenkulleri tüm detayları ve geçmiş bilgileri ile birlikte saklayıp, arşivleyebileceğiniz, ihtiyacınız olduğunda tüm bilgilere kolay erişim sağlayabileceğiniz envanter yönetimi geliştirebiliriz.

Belge Yönetimi

Herhangi bir süreç içerisinde kullanılan veya envanterinizdeki herhangi bir gayrimenkule ait olan belgelerinizi gizli, güvenlikli ve yedekli şekilde yönetebileceğiniz bir alt yapı sağlayabiliriz.

Süreç Yönetimi

Kiralama, satma gibi süreçlerinizi belirli adımlardan geçirerek, tüm süreçlerinizi yeniden organize edecek şekilde planlayabiliriz.

Raporlama Araçları

İhtiyacınıza en uygun olacak şekilde bir BI (İş Zekası) ve Raporlama aracını seçerek, öncelikli olarak hazır raporlar ve çeşitli eğitimler ile kendi raporlarınızı oluşturabileceğiniz bir platform sağlayabiliriz.

Menü