Avvamobile, kurulduğu yıldan bu yana büyük titizlikle hukuktan gayrimenkule birçok kuruma küresel teknolojinin gelişim sürecini yakından takip ederek profesyonel bir şekilde; Mobile Design &UX/UI Development, İOS Development, Android Development, Web Application Development, Windows Development, Product Analytics hizmetlerini referanslarına en kaliteli şekilde vermektedir.

Kurumlara dijital dönüşüm ve kurumsal yazılım çözülümleri konusunda hizmetler sağlayarak, Türkiye’de ilklere imza atan Avvamobile, alanında uzman referanslar ile projelerinizi geliştirmeye devam ediyor.

Sektördeki birçok firmadan daha profesyonel çalışan ekibiyle birlikte; yazılım geliştirme, eğitim, danışmanlık, ürün ve proje yönetimi hizmetleriyle rakiplerinden bir adım önde olmanızı sağlıyor.

Hızlı ve tecrübeli ekibiyle hem yurtiçi hem de yurtdışından müşterilerin ihtiyaçlarını titizlikle gideriyor, yenilikçi yaklaşımıyla çağın ötesinde hizmetler sunmaya devam ediyor.

Aktif ve üretken ekibi birlikte daima yenilikçi bir çalışma ekolüyle referanslarımızın en iyi sonuçlar almasını ve rakip firmalardan her zaman bir adım önde olmalarını temel hedefimiz olarak belirliyor.

Alanında uzman referanslar ile projelerini geliştirmeye devam ederken aynı zamanda sosyal sorumluluk kampanyaları ile genç yetenekleri teşvik edip melek yatırımcı olmaya devam ediyor.

Microsoft, AWS, Google Cloud alanlarındaki uzmanlıklarını en iyi sonuçlar verecek şekilde dijital teknolojinin olanaklarından faydalanarak referanslarına hizmetler sunuyor.

Türkiye’de bir ilke imza atan Avvamobile, Microbobility sektöründe kendi teknolojisini kendi geliştiren ilk firma olan Martı Teknoloji için hem donanım hem yazılım geliştirerek Dünya’da çok az örneği olan bir ilki geçekleştirdi, bunun yanı sıra Hürriyet / Milliyet gibi büyük yayıncı portallerin tek gelir kaynakları olan dijital reklamcılık sektörü için AdServer geliştirerek birçok hizmeti referanslarına en kaliteli ve özgün bir şekilde sunmaya devam ediyor.

Menü